ART / Lithographs / Litographs 12093081
nr 1209 3081
LITOGRAPHS
2 pcs. Stig-Ã…ke Hedlund, Stockholm, Sweden, including Slussen. Numrerade och signerade. Subject: 14x14,
2 st. Stig-Ã…ke Hedlund, Stockholmsmotiv, bland annat Slussen. Numrerade och signerade. Motivet: 14x14
700
SEK 400
Monday October 8 2018
at 18:23:36
300 kr
400 kr